LOGIN
Zaloguj się lub Zarejestruj
Avatar
Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Dołącz do nas teraz! To nic nie kosztuje. Uzyskaj pełny dostęp i korzystaj z tej strony

Zresetuj hasło - Przypomnij moją nazwę użytkownika

Pamiętaj mnie

O nas

Serwis e-Życzenia powstał po to, aby ułatwić i uprzyjemnić państwu korzystanie z zasobów Internetu. Strona ta tworzona jest dla Was i przez Was. Możecie dzielić się swoją wiedza z innymi użytkownikami, dodawać wiersze, życzenia okolicznościowe, cytaty, dowcipy, złote myśli i wierszyki. Dodawajcie zarówno swoje wiersze jak i wiersze sławnych poetów.

 

Strona e-Życzenia została stworzona według najnowszych standardów, aby przyjemnie się Wam korzystało ze znajdujący się tutaj zasobów.

 

Serdecznie zapraszamy do czynnego korzystania z serwisu e-Życzenia. Dodawajcie wiersze, cytaty życzenia, kawały, złote myśli, śmieszne wierszyki.

 

W naszej bazie danych znajduje się wiele ciekawych pozycji, które możecie dowolnie wykorzystywać do własnych celów. Czasami nie mamy pomysłu na życzenia do e-kartki i wtedy doskonale może się przydać śmieszny wierszyk z naszej strony.
Również wiersze miłosne są doskonałym pomysłem, aby wyznać komus miłość chociażby w Walentynki. Miłość to piękna sprawa i należy ją pielęgnować a nic tak bardzo nie sprawdzi się w tej roli jak romantyczny wiersz miłosny.

 

Jeśli chcielibyście cos zmienić lub ulepszyć na stronie Wierszomania, macie jakieś sugestie, spostrzeżenia lub pytania to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Witamy na naszej stronie. U nas znajdziecie wiele ciekawych życzeń, wierszy miłosnych, cytatów i wierszyków. Jeśli nie macie pomysłu, jakie wpisać życzenia do e-kartki to jesteście we właściwym miejscu. W naszej bazie danych jest bardzo dużo ciekawych tekstów życzeń i śmiesznych wierszyków, które z powodzenie wykorzystacie, aby wysłać komuś życzenia elektroniczne. Znajdziecie tutaj także wiersze miłosne, które pomogą Wam wyznać miłość ukochanej osobie. Wiersze miłosne możecie także dołączać do e-kartki elektronicznej. Znajdziecie u nas między innymi życzenia świąteczne takie jak życzenia na Boże Narodzenie, życzenia na Nowy Rok, życzenia na Wielkanoc, życzenia na Walentynki. Oprócz tego znajdziecie także życzenia okolicznościowe na takie okazje jak: życzenia na imieniny, życzenia na urodziny, życzenia na Dzień Kobiet, życzenia na Dzień Matki, życzenia na Dzień Babci, życzenia na Dzień Chłopaka, życzenia na Dzień Ojca, życzenia na 18 urodziny, życzenia jubileuszowe, życzenia miłosne, życzenia na dobranoc, życzenia ślubne. Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia naszej bazy z tekstami życzeń okolicznościowych i życzeń świątecznych.