LOGIN
Zaloguj się lub Zarejestruj
Avatar
Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Dołącz do nas teraz! To nic nie kosztuje. Uzyskaj pełny dostęp i korzystaj z tej strony

Zresetuj hasło - Przypomnij moją nazwę użytkownika

Pamiętaj mnie

O nas

Serwis e-Życzenia powstał po to, aby ułatwić i uprzyjemnić państwu korzystanie z zasobów Internetu. Strona ta tworzona jest dla Was i przez Was. Możecie dzielić się swoją wiedza z innymi użytkownikami, dodawać wiersze, życzenia okolicznościowe, cytaty, dowcipy, złote myśli i wierszyki. Dodawajcie zarówno swoje wiersze jak i wiersze sławnych poetów.

 

Strona e-Życzenia została stworzona według najnowszych standardów, aby przyjemnie się Wam korzystało ze znajdujący się tutaj zasobów.

 

Serdecznie zapraszamy do czynnego korzystania z serwisu e-Życzenia. Dodawajcie wiersze, cytaty życzenia, kawały, złote myśli, śmieszne wierszyki.

 

W naszej bazie danych znajduje się wiele ciekawych pozycji, które możecie dowolnie wykorzystywać do własnych celów. Czasami nie mamy pomysłu na życzenia do e-kartki i wtedy doskonale może się przydać śmieszny wierszyk z naszej strony.
Również wiersze miłosne są doskonałym pomysłem, aby wyznać komus miłość chociażby w Walentynki. Miłość to piękna sprawa i należy ją pielęgnować a nic tak bardzo nie sprawdzi się w tej roli jak romantyczny wiersz miłosny.

 

Jeśli chcielibyście cos zmienić lub ulepszyć na stronie Wierszomania, macie jakieś sugestie, spostrzeżenia lub pytania to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy