LOGIN
Zaloguj się lub Zarejestruj
Avatar
Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Dołącz do nas teraz! To nic nie kosztuje. Uzyskaj pełny dostęp i korzystaj z tej strony

Zresetuj hasło - Przypomnij moją nazwę użytkownika

Pamiętaj mnie

Darmowe e-Kartki

e-Kartki urodzinowe i życzenia urodzinowe to dobry pomysł aby złozyć komuś życzenia, na pewno ktoś czeka na te życzenia

posted by: Admin

E-Kartki imieninowe to dobry pomysł aby przesłać komuś zyczenia imieninowe bez wychodzenia z domu.

posted by: Admin

grafika według dryicons

Święta Wielkanocne to czas spotkań rodzinnych i życzeń wielkanocnych. Już czas na wysyłanie e-kartek Serdecznie zachęcamy do wybierania życzeń wielkanocnych i dołączanie ich do e-kartek na Wielkanoc.

posted by: Admin

Dzień Kobiet to doskonały czas aby przesłać kwiaty dla ukochanej nam kobiety. Mozecie to zrobić drogą elektroniczną. Wystarczy wybrać z naszej strony zyczenia na Dzień Kobiet, dołączyć do e-Kartki a nastepnie wysłać je do znajomych

posted by: Admin

grafika według dryicons

Wybierajcie życzenia na Boże Narodzenie i wysyłajcie e-kartki do rodziny i znajomych

posted by: Admin

grafika wedłu dryicons

14 lutego są Walentynki, więc pamiętajmy o osobach, które kochamy. Wybierajcie życzenia walentynkowe i dołączajcie je do e-kartki na Walentynki. Możecie też wybierać wiersze miłosne, ale pamiętajcie, ze gdzieś jest osoba, która być może czeka na Wasze wyznanie miłości. e-Kartki walentynkowe to dobry pomysł, aby wyznać komuś miłość.

posted by: Admin

Pamiętajmy o naszych dzieciach. Warto wysyłać do nich kartki elektroniczne a na pewno, gdy odbiorą pocztę to otrzymana e-kartka sprawi im wiele radości. Najpierw jednak przeszukajcie nasza stronę, aby znaleźć odpowiednie życzenia dla dziecka.

posted by: Admin

grafika według dryicons

Kochasz kogoś? Jesli tak to nie zwlekaj tylko wysyłaj e-kartki miłosne. Na pewno rozpali to Waszą miłość.

posted by: Admin

Wybierajcie życzenia okolicznościowe, dołączajcie je do e-kartki elektronicznej i wysyłajcie do znajomych, jako życzenia imieninowe.

posted by: Admin

grafika według dryicons

Wybierajcie życzenia noworoczne i dołączajcie je do e-kartki. Nadchodzi Nowy Rok, więc to dobry czas na życzenia noworoczne.

posted by: Admin

grafika według dryicons

Halloween to święto duchów, uczcijcie ten dzień wysyłając e-kartki hallowen. U nas znajdziecie wiele życzeń, tekstów, wierszy i cytatów, które z powodzeniem możecie dołączyć do e-kartki.

posted by: Admin

Pamiętajmy o Dniu Matki, każda nasza mama w tym dniu czeka na życzenia od nas, dlatego zapraszamy do przeglądania naszych życzeń i wierszy, aby dołączyć je do e-kartki. Życzenia, wiersze miłosne, wierszyki i e-kartki to doskonały pomysł, aby uczcić Dzień Matki.

posted by: Admin

Podkategorie

U nas znajdziecie E-Kartki Boże Narodzenie, E-Kartki Cztery Pory Roku, E-Kartki Dzień Babci, E-Kartki Dzień Chłopaka, E-Kartki Dzień Dziecka, E-Kartki Dzień Kobiet, E-Kartki Dzień Matki, E-Kartki Dzień Ojca, E-Kartki Halloween, E-Kartki Imieninowe, E-Kartki Kwiaty, E-Kartki Miłość, E-Kartki Nowy Rok, E-Kartki Religijne, E-Kartki Ślubne, E-Kartki Urodzinowe, E-Kartki Wakacje, E-Kartki Walentynki, E-Kartki Wielkanoc, E-Kartki Wyraź Uczucia, E-Kartki Zaproszenia, E-Kartki Złote Myśli, E-Kartki Zwierzęta.