LOGIN
Zaloguj się lub Zarejestruj
Avatar
Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Dołącz do nas teraz! To nic nie kosztuje. Uzyskaj pełny dostęp i korzystaj z tej strony

Zresetuj hasło - Przypomnij moją nazwę użytkownika

Pamiętaj mnie

Darmowe e-Kartki

e-Kartki urodzinowe i życzenia urodzinowe to dobry pomysł aby złozyć komuś życzenia, na pewno ktoś czeka na te życzenia

posted by: Admin

E-Kartki imieninowe to dobry pomysł aby przesłać komuś zyczenia imieninowe bez wychodzenia z domu.

posted by: Admin

grafika według dryicons

Święta Wielkanocne to czas spotkań rodzinnych i życzeń wielkanocnych. Już czas na wysyłanie e-kartek Serdecznie zachęcamy do wybierania życzeń wielkanocnych i dołączanie ich do e-kartek na Wielkanoc.

posted by: Admin

grafika według dryicons

Halloween to święto duchów, uczcijcie ten dzień wysyłając e-kartki hallowen. U nas znajdziecie wiele życzeń, tekstów, wierszy i cytatów, które z powodzeniem możecie dołączyć do e-kartki.

posted by: Admin

grafika według dryicons

Wybierajcie życzenia na Boże Narodzenie i wysyłajcie e-kartki do rodziny i znajomych

posted by: Admin

grafika wedłu dryicons

14 lutego są Walentynki, więc pamiętajmy o osobach, które kochamy. Wybierajcie życzenia walentynkowe i dołączajcie je do e-kartki na Walentynki. Możecie też wybierać wiersze miłosne, ale pamiętajcie, ze gdzieś jest osoba, która być może czeka na Wasze wyznanie miłości. e-Kartki walentynkowe to dobry pomysł, aby wyznać komuś miłość.

posted by: Admin

Dzień Kobiet to doskonały czas aby przesłać kwiaty dla ukochanej nam kobiety. Mozecie to zrobić drogą elektroniczną. Wystarczy wybrać z naszej strony zyczenia na Dzień Kobiet, dołączyć do e-Kartki a nastepnie wysłać je do znajomych

posted by: Admin

Pamiętajmy o naszych dzieciach. Warto wysyłać do nich kartki elektroniczne a na pewno, gdy odbiorą pocztę to otrzymana e-kartka sprawi im wiele radości. Najpierw jednak przeszukajcie nasza stronę, aby znaleźć odpowiednie życzenia dla dziecka.

posted by: Admin

Wybierajcie życzenia okolicznościowe, dołączajcie je do e-kartki elektronicznej i wysyłajcie do znajomych, jako życzenia imieninowe.

posted by: Admin

grafika według dryicons

Wybierajcie życzenia noworoczne i dołączajcie je do e-kartki. Nadchodzi Nowy Rok, więc to dobry czas na życzenia noworoczne.

posted by: Admin

grafika według dryicons

Kochasz kogoś? Jesli tak to nie zwlekaj tylko wysyłaj e-kartki miłosne. Na pewno rozpali to Waszą miłość.

posted by: Admin

Pamiętajmy o Dniu Matki, każda nasza mama w tym dniu czeka na życzenia od nas, dlatego zapraszamy do przeglądania naszych życzeń i wierszy, aby dołączyć je do e-kartki. Życzenia, wiersze miłosne, wierszyki i e-kartki to doskonały pomysł, aby uczcić Dzień Matki.

posted by: Admin

Podkategorie

Witamy na naszej stronie. U nas znajdziecie wiele ciekawych życzeń, wierszy miłosnych, cytatów i wierszyków. Jeśli nie macie pomysłu, jakie wpisać życzenia do e-kartki to jesteście we właściwym miejscu. W naszej bazie danych jest bardzo dużo ciekawych tekstów życzeń i śmiesznych wierszyków, które z powodzenie wykorzystacie, aby wysłać komuś życzenia elektroniczne. Znajdziecie tutaj także wiersze miłosne, które pomogą Wam wyznać miłość ukochanej osobie. Wiersze miłosne możecie także dołączać do e-kartki elektronicznej. Znajdziecie u nas między innymi życzenia świąteczne takie jak życzenia na Boże Narodzenie, życzenia na Nowy Rok, życzenia na Wielkanoc, życzenia na Walentynki. Oprócz tego znajdziecie także życzenia okolicznościowe na takie okazje jak: życzenia na imieniny, życzenia na urodziny, życzenia na Dzień Kobiet, życzenia na Dzień Matki, życzenia na Dzień Babci, życzenia na Dzień Chłopaka, życzenia na Dzień Ojca, życzenia na 18 urodziny, życzenia jubileuszowe, życzenia miłosne, życzenia na dobranoc, życzenia ślubne. Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia naszej bazy z tekstami życzeń okolicznościowych i życzeń świątecznych.