LOGIN
Zaloguj się lub Zarejestruj
Avatar
Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Dołącz do nas teraz! To nic nie kosztuje. Uzyskaj pełny dostęp i korzystaj z tej strony

Zresetuj hasło - Przypomnij moją nazwę użytkownika

Pamiętaj mnie

Prawa autorskie

Na stronie e-Życzenia przestrzegamy praw autorskich i wszystkie teksty i grafiki chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083.

 

Użytkownicy serwisu zakładający Konta Użytkownika i dodający życzenia, wiersze, cytaty, dowcipy, wierszyki, złote myśli podczas rejestracji oświadczają, że będą przestrzegać praw autorskich.

 

Jeśli jednak znalazłeś jakiś plik lub tekst, który według Ciebie narusza Twoje prawa autorskie, to proszę nas o tym poinformować poprzez formularz kontaktowy. Jeśli zgłoszenie będzie uzasadnione, to użytkownik zostanie pouczony a plik/tekst zostanie usunięty.

 

Więcej o prawach autorskich znajdziecie na:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_prawie_autorskim_i_prawach_pokrewnych

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorskie_prawa_osobiste

http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencja_(prawo)

Witamy na naszej stronie. U nas znajdziecie wiele ciekawych życzeń, wierszy miłosnych, cytatów i wierszyków. Jeśli nie macie pomysłu, jakie wpisać życzenia do e-kartki to jesteście we właściwym miejscu. W naszej bazie danych jest bardzo dużo ciekawych tekstów życzeń i śmiesznych wierszyków, które z powodzenie wykorzystacie, aby wysłać komuś życzenia elektroniczne. Znajdziecie tutaj także wiersze miłosne, które pomogą Wam wyznać miłość ukochanej osobie. Wiersze miłosne możecie także dołączać do e-kartki elektronicznej. Znajdziecie u nas między innymi życzenia świąteczne takie jak życzenia na Boże Narodzenie, życzenia na Nowy Rok, życzenia na Wielkanoc, życzenia na Walentynki. Oprócz tego znajdziecie także życzenia okolicznościowe na takie okazje jak: życzenia na imieniny, życzenia na urodziny, życzenia na Dzień Kobiet, życzenia na Dzień Matki, życzenia na Dzień Babci, życzenia na Dzień Chłopaka, życzenia na Dzień Ojca, życzenia na 18 urodziny, życzenia jubileuszowe, życzenia miłosne, życzenia na dobranoc, życzenia ślubne. Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia naszej bazy z tekstami życzeń okolicznościowych i życzeń świątecznych.